SPAM

Nie zostawiaj takich wiadomości pod rozdziałami. Dzięki. Zostaw je tu. :)

54 komentarze:

 1. [SPAM]

  Hej :) wpadnij do mnie i zgłoś swojego bloga do spisu blogów o 1D! http://fanfiction-o-1d.blogspot.com

  Całuski :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Spam
  Jedno kłamstwo zniszczyło wszystko. Kiedyś zakochani w sobie, teraz on zapomniał o niej zostawiając ją z niespodzianką, która jakiś czas później przyszła na świat. On kiedyś jej najlepszy przyjaciel teraz nie chce jej znać. Ona kiedyś szczęśliwa dziewczyna teraz żyjąca dla jednej małej istotki kobieta. Kobieta, która wiele w życiu przeszła. Nienawiść rodziców do niej, nienawiść starych przyjaciół. Została sama, sama razem z półtorarocznym dzieckiem, bez pracy, bez perspektywy życia. Mieszkająca u starszej kobiety, która pomogła jej i jej córeczce. Kłamstwo wymyślone przez jedną kobietę wyrządziło więcej krzywd niż można by było sobie wyobrazić.
  Serdecznie zapraszam na http://the-lie-of-1d.blogspot.com/ ! ~Werka

  OdpowiedzUsuń
 3. Camilla i Rosemarie. Dwie dziewczyny mieszkające w Londynie. Pierwsza sprowadziła się niedawno, a druga mieszka w nim od urodzenia. Niespodziewane spotkanie odmieni na zawsze ich życie. Czy Camilla poradzi sobie z demonami przeszłości? Czy zniesie okrutną prawdę jaka ją czeka? Rose ma z pozoru idealne życie, ale co zrobi jeśli spotka ją wielka tragedia? Jak zaraguje na prawdę o osobach jej bliskich? Czy przyjaźń, a może i miłość pomoże im przez to przejść? Czy oni im pomogą? Tego, a także wielu innych rzeczy dowiecie się czytając nasze opowiadanie. Zapraszamy: http://onedirection-nowezycie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. http://opowiadanieojustiniebieberzelol.blogspot.com/ polecam <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Na www.be-with-me-baby.blogspot.com pojawił się 14 rozdział. Serdecznie zapraszamy i liczymy na szczerą opinię. Pozdrawiam Eve;*

  OdpowiedzUsuń
 6. http://lovethebestwaytohappines.blogspot.com/ zapraszam ! :) <3333

  OdpowiedzUsuń
 7. nowy blog !
  zapraszam :) <3
  http://jedyna-milosc-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Nominuję tego bloga do The Versatile Blogger :)
  Więcej informacji znajdziesz u mnie : http://shadoow-hills.blogspot.com/2013/09/the-versatile-blogger-award.html :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Była przyjaciółka Louis'a Tomlinsona, zrywa przyjaźń między nimi, pod pretekstem jego kariery. Lou nie umie odnaleźć się w świecie sławy bez swojej przyjaciółki-Beci. Ona ma problemy, którym stawia czoło, z trudnością, ale stawia. Im obojgu zależy na sobie, lecz ona robi na przekór, twierdzi, że tak będzie lepiej dla wszystkich. Wszystko co im pozostało po sobie to .....wspomnienia i pamiątki
  Harry Styles prawdziwie zakochany? Kto by pomyślał, ale jednak to nie fikcja.......
  Wszystko jest powiązane, nie można uciec, nie można się wywiązać.
  Ona próbuje uciec, nie udaje jej się....
  Próbuje zapomnieć, unikać-nie udaje się....


  Więcej dowiecie się czytając mojego bloga :
  http://zapomnijiwybacz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. nowe opowiadanie !
  zapraszam
  http://jedyna-milosc-1d.blogspot.com/ <3

  OdpowiedzUsuń

 11. http://good-girls-love-bad-boyss.blogspot.com/
  Zwiastun:
  http://www.youtube.com/watch?v=WZAji_QfEcM

  OdpowiedzUsuń
 12. {SPAM}

  Reklama (z łac. reclamo, reclamare) – informacja połączona z komunikatem perswazyjnym. Zazwyczaj ma na celu skłonienie do nabycia lub korzystania z określonych towarów czy usług, popierania określonych spraw lub idei (np. promowanie marki).
  źródło: www.wikipedia.pl

  Reklamownica zaprasza! Możesz w prosty sposób wypromować Swojego bloga za darmo!. Pamiętaj jednak, by najpierw zapoznać się z naszymi zasadami.

  Pozdrawiam,
  główna administrator

  Reklamownica

  OdpowiedzUsuń
 13. Rok 1996.

  Lord Voldemort powrócił. Dumbledore powołuje na nowo Zakon Feniksa. W Magicznym Świecie panuje chaos. Nikt nie może nikomu zaufać. Zdrajcy są wszędzie.
  Marissa Elev jest półkrwi czarownicą, wychowanką domu lwa. Jest spokojną, zwykłą dziewczyną, nie szukającą z nikim zwady. Pewnego dnia na jej drodze staje tajemniczy ślizgon, który po wielu próbach zdobywa jej zaufanie.
  Co zrobi dziewczyna, kiedy dowie się o jej roli w bitwie o Hogwart? Co zrobi, kiedy będzie musiała wybierać między dobrem rodziny a dobrem ludzkości? Co zrobi, gdy okaże się, że ten, którego pokochała oszukał ją?

  Chcesz poznać odpowiedź?
  u-progu-wojny.blogspot.com

  I pamiętaj: ZDRAJCY SĄ WSZĘDZIE!

  OdpowiedzUsuń
 14. http://my-love-and-one-direction.blogspot.com/


  Opowieść o szesnasto letniej Alex Styles - siostry Harry'ego Styles'a. Przez jednego chłopaka w przeszłości, przez jedną rzecz którą zrobiła mówiąc razem - jeden błąd i całe jej życie - to koszmar. Nie umie ufać, kochać, nie lubi czułości. Pogubiła się we własnym życiu ... czy ON odmieni ją spowrotem w dobrą, miłą i kochającą innych Alex ?? Czy może jednak to właśnie przez NIEGO będzie najbardziej cierpieć ??

  Dowiecie się czytając moje opowiadanie pt. '' Tęsknie Za Dniami W Których Szczęścia Uśmiech Był Na Twarzy ''
  http://my-love-and-one-direction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. S P A M.

  Ona - piękna i utalentowana.
  On - przystojny i przebiegły.
  Przestępca i grzeczna dziewczynka.
  Los styka ich ze sobą, ale czy na długo?
  Dwa inne charaktery.. Dwa inne światy.. Razem tworzą mieszankę wybuchową.
  Nienawiść.. Przyjaźń.. A może miłość?
  Czy Ona nad nim zapanuje? Czy On zmieni się dla Niej? Czy im się uda? Czy uczucie, które ich połączy, zwycięży? Czas pokaże..

  http://i-stole-and-burnt-your-soul.blogspot.com/

  Zapraszam! :3

  OdpowiedzUsuń
 16. cześć, cześć, cześć!
  chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego nowego bloga:
  http://i-wish-you-loved-me-too.blogspot.com/
  bardzo liczę na twoją opinię ;))
  Moja historia opowiada o nastoletniej Lucie, lekko różniącej się od innych.
  Przydarza się jej coś, o czym inni mogą tylko śnić.
  Spotyka kogoś, kto do końca zmieni jej życie.
  Mam wielką nadzieję, że wpadniesz!
  Pozdrawiam,
  Chemin <33

  OdpowiedzUsuń
 17. Historia dwóch odmiennych światów. Świata wiecznej imprezy, nieleagalnych wyścigów, i świata bólu, samotności i cierpienia. Niallowi, nie jest potrzebne to co Harremu, mu wystarczy tylko ból.

  Zapraszam na bloga o miłości męsko-męskiej:
  free-yourself-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. http://unconditional-lodger.blogspot.com/
  Ona od początku wiedziała, że sprowadzenie się chłopaka pod jej dach będzie jednym wielkim problemem. Mimo, iż starała się tego nie okazywać chłopak doprowadzał ją do furii, miała ochotę krzyczeć i rzucać w niego wszelkimi obelgami jakie znała. Niesamowicie ją irytował.
  On od samego początku nie chciał sie tam wprowadzać, jednak był świadom, że to jego jedyna szansa na normalne życie. Mocno cierpiał, ale nie chciał pokazywać, że jest miękki. Na dodatek jej osoba sprawiała, że chłopak miał ochotę wyładować złość na wszystkim co napotkał. Ona sprawiała, że momentalnie wybuchał i stawał się agresywny.
  Jak będą wyglądać ich relacje? Czy pomogą sobie wzajemnie i nauczą się żyć w zgodzie? Czy na zawsze pomiędzy nimi będzie nienawiść? Czy może jednak znajdzie się miejsce na inne uczucie, kompletnie odwrotne niż te pierwsze?
  Zapraszam do czytania!

  OdpowiedzUsuń
 19. Anna jest kobietą z burzliwą przeszłością, która widzi niestworzone rzeczy. Miesza ze swoją starszą siostrą i matką, bo ojciec odszedł do innej kobiety. Matka dziewczyn jest nieobliczalną kobietą, która nie raz robiła krzywdę swoim dzieciom. Alex wyprowadza się, a Anna zostaje, bojąc się odejść. Siostra przedstawia jej chłopaka, który z czasem okazuje się być jej wybawicielem sprzed dwunastu lat. Anna dowiadując się o tym i o innych zdarzeniach, chce uciec jak najdalej. Jej kuzyn, Harry, wciąż stara jej się pomagać i namówić do odwiedzin u specjalistów, lecz ona odmawia. Z czasem za późno na ratunek i do chodzi do zbrodni. Kto na tym ucierpi? Harry, nowa partnerka ojca, matka, Alex ze swoim chłopakiem, Liamem, czy może Zayn?

  http://pretty-little-anna-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Na imprezie dosiada się do dziewczyny tajemniczy chłopak . Zaczynają rozmawiać a gdy Rebekah wraca do domu widzi szokującą rzecz . Ciekawa ? Zapraszam
  http://misery-fan-fiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. [OPOWIADANIE FANTASTY - SAMODZIELNA PRACA]
  Rzucając się na trawę przyglądam się świecącym gwiazdą. Dopiero teraz dociera do mnie, że jest to ostatni nasz spokojny wieczór. Od jutra zaczniemy całkiem inne życie, życie którego każdy w głębi się obawiał i modlił, aby ten dzień nigdy nie nadszedł. Albowiem od jutra zacznie się wojna. Podnosząc wysoko przed siebie swą dłoń przyglądam się pierścieniu, który ozdabia mój palec. Niby ma mi przynieść szczęście, zobaczymy w czasie ostatecznego starcia. Mam nadzieję, że ten amulet zadziała.
  http://destroyerofevil-elitamagow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Może się wydawać, iż w świecie, gdzie to przeciętność wyznacza wszelkie ramy, coś takiego jak magia, nie ma prawa istnieć. Świat zaklęć i tajemnic kryjących się pod zakurzonym dywanem oraz w starych szkatułkach, bywa nie dostępny dla ludzkiego oka. Przynajmniej w założeniu. Czasem okazuje się bowiem, że idealnym przepisem na urozmaicenie codzienności jest wiara w stworzenia, których istnienia nie udokumentowała dotąd żadna ze znanych ksiąg. Zatem, aby nieco oderwać się od szarej rzeczywistości, zechcesz poznać historię pewnej wiedźmy? Osoby, która nieświadomie wplącze się w wojnę pomiędzy dwoma królestwami? Kobietę o niezwykłym darze, walczącą z Przeznaczeniem...?

  Zapraszam: ✖ http://other--than--all.blogspot.com ✖

  OdpowiedzUsuń
 23. WWW.COLLISION-FANFICTION.COM

  Brantford, Ontario. Rampa przy torze trzecim na peronie trzynastym stacji kolejowej w tym mieście jest ulubionym miejscem samobójców.
  On- chory na schizofrenie, samotny, mieszka w ośrodku psychiatrycznym. Ona- sierota mieszkająca z kochającą rodziną, sięgająca po różne używki. Oboje pragną czegoś wyjątkowego, czegoś... Co odmieni ich życie. Jak daleko są w stanie sięgnąć, by to osiągnąć? Czy pragną tego tak bardzo, by zaryzykować wszystko? Czy głosy w głowie chłopaka pozwolą mu normalnie żyć?
  Jak skończy się zderzenie tych dwóch światów? Tego dowiecie się czytając fanfiction COLLISION!

  WWW.COLLISION-FANFICTION.COM

  OdpowiedzUsuń
 24. Wyścigi nie odbywają się tylko w filmach.
  Poznaj Candice - nastolatkę z idealnym życie. Perfekcyjna uczennica, wspaniali rodzice, dziewczyna z dobrego domu. Idealnie, prawda?
  Poznaj Harry'ego - jego całe życie to szybkość. Szybkie auto, dziewczyna na jedną noc przy boku. Jego motto to "żyj chwilą".
  Ale co się stanie, kiedy się spotkają? Czy jest w ich życiu miejsce na happy end?
  Zapraszam!
  http://runaway-harrystylesfantiction.blogspot.com/

  + zwiastun
  http://www.youtube.com/watch?v=twtsacimKtQ

  OdpowiedzUsuń
 25. Stary dom. Zapomniany strych. Skrzynia pełna skarbów.
  Przepowiednia, która zwiastuje datę końca świata.

  "[..]
  Wzniesie się z odmętów świata
  Przynosząc ogień, zarazy, śmierć i burze.
  Wzywa kreatury nieznane ludziom
  Demony z przeszłości

  Hordy Szatana się zbliżają, nadszedł czas zapłaty.
  Jadąc na wiatrach śmierci szukają łupów.
  Nadszedł czas aby ludzki gatunek udowodnił siłę lub upadł
  Walcząc przeciw potępionym stworzeniom mnożącym się w przedsionku piekła


  Uwięziony w piekielnym ogniu został spalony.
  Kiedyś zamknięty, ale wiatry się odwróciły.
  Szukając zemsty w bólu i rzezi
  Powraca znów na Ziemię
  [..]"

  Czterech Jeźdźców Apokalipsy może zatrzymać tylko jedna osoba. Anioł Światła.

  Czy jej się to uda?
  http://czarne-oczy-smierci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Ona zwykła dziewczyna z tajemnicami i chęcią zemsty
  On przystojny prezes wielu firm
  Czy ich spotkanie było przypadkowe czy zaplanowane ?

  Jedna Noc
  Alkohol
  Nienawiść
  Tajemnice
  Pożądanie

  zapraszam http://doublexfacex.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Blog został nominowany do Liebster Awards, więcej u mnie na blogu http://jedyna-milosc-1d.blogspot.com/. Pozdrawiam, A. <3

  OdpowiedzUsuń
 28. zapraszam http://roommate-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. "Co by było gdyby...?"
  Znajome pytanie powtarzane praktycznie codziennie, ale nie wiadomo ile by się zrobiło, ono nie zostanie uniknione. Ros Moore, zwykła nastolatka, chodząca do zwykłej szkoły i mające zwykłe życie. Przynajmniej, tak właśnie myślała.. Mając nadzieję, na lepszą przyszłość, nie może odciągnąć się od przeszłości, która idzie za nią krok w krok, nie dająca o sobie zapomnieć praktycznie każdego dnia. Dostając drugą szansę i o wiele lepsze warunki w nowej rodzinie, chce zacząć wszystko od nowa. Jednak już pierwszego dnia szkoły staje pod ostrzałem uczniów Stamford High School. Między innymi Louisa Tomlinsona, uważającego się za najważniejszego i lepszego od innych. Zamieszany kilka lat wcześniej z narkotykami, przez co zapłacił za to wysoką cenę. Jednak i w jego przypadku dawne życie, które chce uniknąć, staje przed nim niczym mur.
  Czy Ros i Louis odnajdą cel w życiu? Czy przestaną myśleć o tym co było i będą kierować się tym co ma być i będzie? Czy pomogą sobie nawzajem? A może nadal będą na linii wroga?
  Więcej dowiesz się w opowiadaniu Look After You.
  Serdecznie zapraszam do czytania i komentowania na: nosmilenolove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. Biegnę.
  Uderzam w kogoś, przepraszam, ale nic nie widzę, przez łzy w moich oczach.
  Cofam się.
  Ktoś krzyczy.
  Słyszę pisk opon i widzę światło, a potem mocne uderzenie.
  Spadam na ziemię, ale nie czuję bólu.
  Zamiast tego widzę chłopaka, który leży obok mnie w kałuży krwi.
  Niall Horan uratował mi życie.

  Pierwsza część: http://emotive-emotions.blogspot.com/
  I niedawno wystartowałam z drugą, o tutaj:
  http://part2escape.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Jesteś numerem sześć Eva.Śmiertelną bronią. Ale twoim przeznaczeniem jest umrzeć[...] Przeczytaj prywatny dziennik Evy, która w ciągu kilku dni z normalnej nastolatki stała się częścią tajnej organizacji, o której istnieniu nawet nie miała pojęcia. I co łączy ją z przystojnym czarnookim nieznajomym?
  http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com zapraszam do czytania i komentowania

  OdpowiedzUsuń
 32. Hey :) Zapraszam cię na mojego nowego bloga SWAG! http://swagy-love.blogspot.com/ liczę na szczerą opinie co do postu <3 dziękuje xx

  OdpowiedzUsuń
 33. Co byś zrobiła gdyby całe Twoje życie stanęło na głowie ?

  Siedemnastoletnia Zosia mieszka z mamą w domku na przedmieściach Warszawy. Ma na pozór wszystko, czego jej potrzeba i czuje się szczęśliwa. Wszystko zmienia się w ciągu jednego dnia, kiedy matka dziewczyny ginie w wypadku samochodowym. Zosia musi przeprowadzić się do znienawidzonego ojca, który zaczął nowe życie w Londynie. Jak dziewczyna poradzi sobie w nowej szkole ? Czy pogodzi się ze śmiercią matki ? Czy znajdzie przyjaciół i zrozumienie, czy tylko ból i tęsknotę ?
  http://sophieandzayn.blogspot.com/
  Zapraszamy, Aga & Monia

  OdpowiedzUsuń
 34. Z góry przepraszam za spam:)

  Mullingar, to z pozoru spokojne, irlandzkie miasteczko, gdzie wszyscy ludzie się znają i sobie pomagają....

  A, jednak, to tylko zwykłe POZORY!!!
  Od jakiegoś czasu, zaczęły się tam dziać dziwne rzeczy!

  Dochodzi do serii, niewyjaśnionych morderstw, ludzie boją się wychodzić z domów, a w mieście zaczynają rządzić gangi!
  Tak, tak, nie przesłyszeliście się! GANGI!
  Uczniowie boją się wyjść do szkoły, bo wiedzą, co ich czeka.

  W tej historii będzie coś innego niż w każdej.
  Jedno zdarzenie będzie nakręcać następne i następne.

  Jakie znaczenie w tej historii odegra nieoczekiwana śmierć Charlotty? Czy siostrzana więź nie zostanie zerwana? Kim jest tajemniczy Frank?
  I czy tutaj może narodzić się miłość? Ta prawdziwa miłość?
  Nie wiem. Nikt tego nie wie. Ale może ty będziesz.


  "Umiera się na wiele sposobów: z miłości, z tęsknoty, z roz-
  paczy, ze zmęczenia, z nudów, ze strachu... Umiera się
  nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej.
  Kiedy świat zacieśnia się do rozmiaru pułapki, śmierć zdaje się
  być jedynym ratunkiem, ostatnią kartą, na którą stawia się
  własne życie.".
  ( Paulo Coelho )

  Jeśli chodź trochę cię zaciekawiłam, wejdź: http://new-story-about-death-fanfiction.blogspot.com
  Liczę, na twoją opinię:)

  OdpowiedzUsuń
 35. Wesoły i odnoszący sukcesy Niall poznaje przypadkowo tajemniczą Demi. Jego wielkie serce i chęć niesienia pomocy światu sprawia, że pragnie pomóc nowo poznanej dziewczynie. Demi to nastolatka z czarną i mroczną
  przeszłością, o której nie wie świat. Co stanie się

  kiedy jej sekrety wyjdął na jaw za sprawą jednego zdjęcia?

  Zapraszam do przeczytania ich historii:

  http://niallanddemi.blogspot.com

  xoxo
  Amy

  OdpowiedzUsuń
 36. Lubisz czytać imaginy o 1D? Jeżeli tak to mam bloga odpowiedniego dla Ciebie. Trzy autorki, trzy różne style pisania, wspaniałe imaginy.
  Tak więc zapraszam na http://one69direction69.blogspot.com/. Na pewno nie pożałujesz.

  OdpowiedzUsuń
 37. http://fanfiction-harry-styles.blogspot.com/
  http://the-black-side-of-darkness.blogspot.com/
  http://what-makes-you-beutiful-onedirection.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  Zapraszam: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 39. Candice Accola to gwiazda serialu, Niall Horan to gwiazda muzyki. Spotykają się w KFC, CO NIE JEST ZBYT romantyczne. Los chciał aby Tych Dwojga połączyło namiętne i burzliwe uczycie. Występują Problemy które NIE łatwo będzie rozwiązać. CZY zaznają szczęścia? Może coś ich zniszczy?
  ZAPRASZAMY DO CZYTANIA!
  http://blogniallhoranpolska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Zapraszam!
  http://i-hope-your-heart-is-strong-enough.blogspot.com/
  "Usiadłam w osłupieniu na fotelu. Dopiero teraz dotarło do mnie to co się stało. Straciłam rodziców. Może nie byli idealni, ale kochałam ich. Może nie okazywałam tego, ale jak każde dziecko kocham swoich rodziców.
  Pojedyncze łzy spływały po moich policzkach, ścisnęłam mocno powieki, by łzy nie poleciały strumieniami. Gdy byłam młodsza płacz stanowił dużą część mojego życia, był taką odskocznią od rzeczywistości. Ale wtedy byłam inną osobą, bardziej przejmowałam się oceną innych, rodzicami... Teraz to wróciło, to dziwne uczucie w żołądku.
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. zaglądnijcie -----> http://loveisbeatifu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. Hej, serdecznie zapraszam cię na:
  http://science-can-sometimes-easy-fanfiction.blogspot.com


  Harry ukończył właśnie studia historyczne i postanawia złożyć swoje papiery do pobliskiego liceum. Po wielu długich rozmowach udaje mu się zatrudnić. Dostaje przydzieloną salę, klasy do uczenia oraz inne ważne przedmioty. Pod swoją opiekę dostaje między innymi uczniów z pewnej klasy w której znajduje się pewna dziewczyna -Camille. Harry jest nią oczarowany i spędza z nią każdą możliwą chwilę, jednak traktuje ją zupełnie inaczej niż nie jedna z dziewczyn by chciała. Wszystko ulega zmianie, gdy pewnego dnia oboje idą na imprezę jako zupełnie inne osoby. Tylko co takiego może się wydarzyć?

  Tysiące sekretów ukrytych głęboko, podwójne życie dwójki bohaterów i miłość, która wydaje się trwać od początku.


  Liczę, że zacheciłam cię tym opisem, i że odwiedzisz bloga;)
  Natka99<3

  OdpowiedzUsuń
 43. - Harry, zadam ci jeszcze raz to samo pytanie! Gdzie zostawiłeś jej ciało?
  - Nie zabiłem jej! Kochałem ją!
  - Więc, skoro ją kochałeś, to dlaczego ją skrzywdziłeś? Wszystko, czego chciała to podróżować po świecie, a ty jej to zabrałeś. Trzymałeś ją w zamknięciu przez 2 lata!
  - Ona jest moja i nie wstydzę się tego, że ją prześladuję, to wszystko było dla niej; aby zapewnić jej bezpieczeństwo.
  - Cóż, nie zrobiłeś tego za dobrze, bo teraz jest martwa.

  To, co myślą wszyscy.
  http://stalked-tlumaczeniepl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 44. http://stopharrystylesfanfiction.blogspot.com/ „Z zaufaniem jest z jak z reputacją: trudno zyskać, łatwo stracić.”Jeśli sądziłam, że moje dotychczasowe życie jest piekłem, to znaczy, że nie znałam dokładnej definicji tego słowa.
  ZAPRASZAMY :)

  OdpowiedzUsuń
 45. Można walczyć i się nie poddawać. Bo ma się pewność, że walczy się o coś ważnego. Po co walczyć o swoje życie, skoro i tak wiadomo, że ono niedługo wygaśnie?
  Jedna lista. Dziesięć punktów. I tylko kilka miesięcy na ich realizację. Ale każda z tych rzeczy kończy się niepowodzeniem. Do czasu, kiedy w końcu ktoś postawił kierunkowskaz na krętej drodze.
  Dwie osoby. Dwie tak różne osoby, które mają ze sobą więcej wspólnego niż im się wydaje. I niewiele czasu na wymianę swoich uczuć. A podobno miłość może pokonać wszelkie granice. Czy śmierć również się do tego wlicza?
  Zapraszam Cię do przeczytania opowiadania o Zaynie Maliku i Aveline Stone na nosmilenolove.blogspot.com
  To historia ucząca jak żyć umierając, jak umrzeć- żyjąc.

  OdpowiedzUsuń
 46. http://noc-zawsze-jest-mloda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. ZAPRASZAM DO MNIE!
  http://best-mistake-harry-styles-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 48. „Można walczyć i się nie poddawać. Bo ma się pewność, że walczy się o coś ważnego. Ale po co walczyć o swoje życie, skoro i tak wiadomo, że ono niedługo wygaśnie?
  Jedna lista. Dziesięć punktów. I tylko kilka miesięcy na ich realizację. Ale każda z tych rzeczy kończy się niepowodzeniem. Do czasu, kiedy w końcu ktoś postawił kierunkowskaz na naszej krętej drodze.
  Dwie osoby. Dwie tak różne osoby, które mają ze sobą więcej wspólnego niż im się wydaje. I niewiele czasu na wymianę swoich uczuć. A podobno miłość może pokonać wszelkie granice. Czy śmierć również się do tego wlicza?
  Zapraszam Cię do przeczytania opowiadania o Zaynie Maliku i Aveline Stone na nolovenosmile.blogspot.com
  To historia ucząca jak żyć umierając, jak umrzeć- żyjąc.”

  Po "Maybe no. Maybe yes." i "Look After You." zapraszam cię na zupełnie inną historię, której początek jest dobrze znany, ale koniec może wszystkich zaskoczyć.
  ~ @somniis_

  OdpowiedzUsuń
 49. http://mask-fanfiction.blogspot.com/

  Lauren - niepozorna studentka z ambicjami. Wydawałoby się, że jest szczęśliwie zakochaną dziewczyną, przed którą rozpościera się jedynie świetlana przyszłość. Właśnie wtedy, gdy myśli, że zdobyła wszystko, czego pragnęła, jedno spotkanie odmienia jej całe życie.

  Michael - znany jako groźny członek gangu. Niewyrównane rachunki zmuszają go do sięgnięcia po drastyczne środki. Nie spodziewał się, że w ten sposób pozna kogoś, kto przejrzy go na wylot i pozna jego prawdziwą twarz, wcześniej ukrywaną nawet przed najlepszymi przyjaciółmi.

  "I pamiętaj, żeby nie ukrywać swojej twarzy pod maską."

  OdpowiedzUsuń
 50. Zapraszam :) http://illusion-fanfiction-xx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 51. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...
  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...
  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  [ melodie-serc.blogspot.com ]

  Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 52. Cześć!
  Gdy czasu masz mnóstwo, a nudzą Cię duperele, wejdź na Divine Imagination, tam opowiadań masz wiele!
  A poważnie, to chcielibyśmy Cię zaprosić na naszego bloga, gdzie puszczamy wodze wyobraźni i piszemy tylko to, co chcemy.
  U nas znajdziesz wszystko; nie tylko opowiadania o swoich ukochanych idolach, ale także o zwyczajnych ludziach ze zwyczajnymi problemami.
  A może jesteś Potterhead? Zapewniamy, że także znajdziesz coś dla siebie.
  A jeśli masz pomysł na krótkie opowiadanie, które od kilku dni nie daje Ci spokoju, a nie potrafisz sam/a tego zrealizować, to napisz do nas, a my rozpatrzymy Twoją propozycję!
  Zapraszamy! <3
  Divine Imagination

  OdpowiedzUsuń
 53. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń

Szablon wykonała Clary G